ЗАВАНТАЖИТИ ЕНТРІ

 

STREET DANCE FEST

«FEEL THE VICTORY  – 2017»        

КУБОК  УКРАЇНИ  з хіп-хопу і брейк дансу, команд Dance Crew i Mega Dance Crew – відбір на чемпіонати Європи та світу International Dance Organization  www.ido-dance.com

ПРИЗОВИЙ  ФОНД загальний –   4000 грн   для всіх категорій команд  DANCE   CREW PRO за 1 місце.

Місце проведення/Venue: Україна, м. Львів, Палац спорту «Галичина», вул.Керченська 8 (бічна вулиці Зелена)

26 лютого 2017, неділя/ 26  FEBRUARY 2017, LVIV

Hip-hop, Jazz Funk, house, techno, popping, vogue, dancehall – Solo, Duo, Small group, Dance Crew, Mega Dance Crew.

Структура категорій:

Обмеження в Jazz Funk: наймолодші це 8 – 11 р., а в Solo і Duo Final тільки в Pro танцюють під свій трек до 1:00 (±5 сек). Колективні номери змагаються в Dance Crew. Малі групи тільки в хіп-хопі

  • Solo debut 170 грн з особи за танець
  • Solo beginners 170 грн з особи за танець
  • Solo+Duo  220 грн з особи за стиль
  • Small group h-h 185 грн з особи за танець
  • Dance Crew 185 грн. з особи за танець
  • Mega Dance Crew 165 грн з особи за танець
  • Jazz Funk і street choreography 200 грн з особи за танець

Для членів УФСТ: знижка на 40 грн на всі внески. Як стати членом УФСТ дивись

http://www.ua-dance.com.ua/become_member/

Керівникам попередити батьків, що вхід для них платний – 100 гривень на весь день,школярі,студенти,пенсіонери – 50 грн. Безкоштовний вхід: Для учасників змагань та керівників  колективів-учасників; керівників, тренерів, які мають посвідчення UMDF на 2017 .

Можлива участь без попередньої заявки – внесок за участь збільшується на 50 грн. Рейтингові бали нараховуються тільки тим, хто заявлений он-лайн.

Dance crew танцюють під свою фонограму.

5-10 чол.- 1:30-2:00(±5сек);11-25 чол – 2:30- 3:00 (±5)

  • Музика і жести не повинні ображати. Використання акробатичних елементів, ліфтів, підтримок можна на розсуд тренера. Постановка повинна включати стилі UMDF street дисциплін. Реквізит дозволяється, якщо виноситься самим учасниками протягом 10 секунд. Костюм – в рамках дозволеного!

Вікові категорії в стріт-командах: Діти+Юніори 1 (тобто діти до 13 років)  і  Юніори 2+Дорослі (тобто дорослі від 14 років). Якщо ж команда складається наприклад з дітей і юніорів 2 або діти+дорослі або юніори 1+дорослі, то команда танцює в Дорослій віковій категорії Adults. Тобто ВІКОВА  КАТЕГОРІЯ DANCE CREW ВИЗНАЧАЄТЬСЯ ПО СТАРШОМУ УЧАСНИКУ В КОМАНДІ. Навіть якщо  23 дитини і один дорослий.

В усіх фіналах, де потрібне використання власної музики,  тренер / керівник обов’язково повинен мати з собою свої фонограми лише на USB – флеш носіях. Файл аудіо треку повинен бути підписаний (назва команди, місто, клуб чи студія). Аудіо треки не будуть прийматися на CD, телефонах і інших пристроях. Відповідальність за якість звучання, дотримання авторських прав на композицію несуть керівники колективів або команд.

Схема проведення змагань для Solo i Duo Hip-hop:

Схема проведення змагань для Dance crew:

Попередня он-лайн реєстрація обов’язкова.

Без попередньої реєстрації стартовий внесок збільшується на 50 грн.

Deadline 12 лютого 24:00. Для нових колективів 10  лютого

Для нових колективів або індивідуальних танцюристів спрощена реєстрація в декілька кліків https://goo.gl/CtUwFU

При отриманні стартових номерів обов’язково показати оригінал свідоцтва про народження або паспорт танцюриста або стартову книжку УФСТ.   

Якщо вас цікавить рейтинг UMDF(це право брати участь в Чемпіонатах International Dance Organization):

1.Ознайомтесь з он-лайн реєстрацією http://reg-sw.com/udb (для ознайомлення логін і пароль guest).

2.Отримайте логін та пароль для реєстрації свого клубу, надіславши в офіс на е-майл  info@ua-dance.com.ua, в якому вказати дані колективу (Назва, місто, керівник, тренер, е-мейл та моб. телефон),  після чого логін та пароль надсилаються на вказаний номер моб телефону або емайл.

Консультації  по он-лайн реєстрації:  тільки!!! з 13 до 17 год.  за тел.+38 093 8540057 – адміністратор  он-лайн реєстрації   Скапко Мар»ян або через  info@ua-dance.com.ua  

З 11 год. в довільний час консультації за тел. 050 5060011 – Бусь Ірена Василівна

Для членів УФСТ відбувається відбір у збірну команду України для участі в чемпіонатах Європи та світу IDO, оскільки обмежені квоти від країн). Працює технічний суддя. Якщо команда Dance Crew відповідає  правилам IDO,то вони можуть їхати на чемпіонат IDO в дисципліні  street dance show або hip hop.

Web-підтримка:

www.ua-dance.com.ua – Офіційний сайт IDO-Ukraine

– промо відео

УВАГА! НОВА КАТЕГОРІЯ – МАЛА ГРУПА ХІП-ХОП ДОРОСЛІ 2 – ДЛЯ БАТЬКІВ. ПРИЗОВИЙ ФОНД – 500 грн за 1-ше місце за наявності трьох груп.

Керівник отримає на емайл  14 лютого список своїх зареєстрованих учасників з проставленими стартовими внесками, який він повинен підтвердити і відіслати назад до четверга 16 лютого 24 год зі всіма своїми внесеними змінами.   на емайл kristinsukhorukova@gmail.com з узгодженням суми сплати стартових внесків. Реєструє Сухорукова Христина тел +380635357490.

Обов’язково! всім учасникам змагань  мати діючу  медичну спортивну страхівку, яка може бути оформлена через офіс IDO-Ukraine за спеціальними зниженими корпоративними тарифами.

Timing/Погодинна програма  змагання:

буде складена після отримання організаторами всіх заявок, не раніше 20 лютого та буде розміщена на сайті

www.ua-dance.com.ua, і розіслана по емайлам учасників.

Нагородження переможців після кожного відділення фесту. Всі фіналісти отримують дипломи, Solo, Duo, Small group, Dance crew і  Mega Dance crew з 1-го по 3-є місце – додатково медалями,а також Small group хіп-хоп; Dance crew і  Mega Dance crew – кубки за 1-3 місце.

Призовий фонд для стріт команд 4000 грн. (При наявності не менше трьох команд в одній категорії. Розподіляється на 2 вікові категорії в малих і великих командах виключно в Pro, тобто за 1 місце команда отримує 1000 грн.)

http://www.facebook.com/groups/ido.ua/

https://www.facebook.com/ua.umdf/

http://vk.com/ua_dance

Календар всіх подій IDO:

http://www.ido-dance.com/ceis/ido/competitions/calendar/2017.html

 

З  повагою  організатор Чемпіонату: Бусь  Ірена +380505060011 Президент IDO-Ukraine  

e-mail: irenabous@gmail.com            https://www.facebook.com/irenabous   

Це Положення є  офіційним запрошенням  на street dance fest.

ЗАВАНТАЖИТИ ЕНТРІ