ЗАВАНТАЖИТИ ЕНТРІ

Українська Рада Танцю

ВГО «УКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СУЧАСНОГО ТАНЦЮ»

Клуб спортивного та сучасного танцю «ЛІДЕР»

Запрошують взяти участь в

Oriental dance  festival

«ЛЬВІВ-ЛІДЕР – 2017»

26 лютого 2017 року

м. Львів, Палац спорту «Галичина», вул. Керченська 8

Площадка: великий спортивний європейський зал, покриття – паркет, професійне світло та звук

Web-підтримка:

Офіційний сайт УРТ/УФСТ: www.ua-dance.com.ua

Наші сторінки у фейсбуці: http://www.facebook.com/ua.umdf

В контактах http://vk.com/ua_dance,  

Мета  фестивалю :

 • вдосконалення  майстерності  танцюристів, переведення  їх  в  наступну  лігу, визначення найкращих в кожній номінації; формування рейтингу танцюриста у  відкритому класі;
 • налагодження та розвиток контактів між творчими колективами та обмін досвідом; популяризація мистецтва східного танцю.

Змагання в рамках фестивалю: Oriental Classic – (композиція та імпровізація) в Дебюті, Початківцях, 1 Лізі, OPEN  class та Професіоналах, Open stage, Tabla Oriental – композиція, Oriental імпровізація(троєбір’я), Естрадна пісня, Oriental Folk Dance, Oriental Show, Fusion, Fitness belly-dance.

В номінаціях: соло, дует,тандем мама+донька,мала група (3-7 чол.),формейшн (8-24 чол), змішана  мала група (3–7 чол. різних вікових категорій), змішаний формейшн (8-24 чол) різних вікових категорій).

Вікові категорії: діти до 5р,діти до 7 р, діти до 9 р, діти до 11р, юніори 12-15р, молодь 16-19р, дорослі 1 (20-30 р), дорослі 2 (31-49р), сеньйори (старше 50р).

У фестивалі  беруть  участь ВСІ БАЖАЮЧІ за умови попередньої он-лайн  реєстрації  http://reg-sw.com/udb/ .Для ознайомлення логін і пароль: guest

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ в системі он-лайн: надіслати запит для отримання логіну і паролю на е-мейл  info@ua-dance.com.ua  , в якому вказати дані колективу (Назва, місто, керівник, тренер, е-мейл та моб. телефон),  після чого логін та пароль надсилаються на вказаний номер мобільного або е-мейл.

Останній день реєстрації – 16 лютого до 24 год. Для нових колективів – 14 лютого.

Консультації  по он-лайн реєстрації:  тільки з 13 до 17 год.  за тел.+38 093 – 854 00 57 – адміністратор  он-лайн реєстрації  Скапко Мар’ян або через його е-мейл MarianSkapko@gmail.com

У випадку, якщо дореєстрація відбувається під час турніру, стартовий внесок збільшується на 50 грн.

Фінансові умови для танцюристів:

Open class – Classic, Folk, Show, Професіонали,Імпровізація-троєбір’я вища ліга: 200 грн за танець (500 грн – пакет із трьох сольних танців в Open clas),

Дебют, Початківці, 2, 1 ліга в імпровізації – 150 грн з особи

Дебют, Початківці, 2, 1 ліга за кожний конкурсний номер в соло композиції по 170 грн, по 120 грн/ос в дуеті,  по 100 грн/ос в будь-яких колективних формах).

Для інших вільних членів внесок збільшується на 30 грн.

Вхідний квиток для  глядачів та супроводжуючих осіб – 100 грн. на весь день (діти до 6 років та учасники АТО – безкоштовно), пенсіонерам – 50 грн. при наявності посвідчення.

Тривалість композицій для всіх вікових категорій дивіться в Додатку до Положення та в Правилах проведення змагань Oriental  УРТ/УФСТ на  http://www.ua-dance.com.ua/rules/

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

 • Отримати стартові номери, контрольні браслети та іншу конкурсну документацію зможе тільки керівник колективу 25 лютого  в любий час у Палаці спорту «Галичина»(м.Львів,вул.Керченська 8) або 26 лютого не пізніше ніж за 2 год до початку свого відділення за умови попередньої он-лайн реєстраці].
 • Керівник отримає на емайл 17 лютого список своїх зареєстрованих учасників з проставленими стартовими внесками, який він повинен підтвердити і відіслати назад до 18 лютого 24 год зі всіма своїми внесеними змінами.   
 • Реєструє Сухорукова Христина +38063 535 74 90 e-mail: kristinsukhorukova@gmail.com . На офісний емайл info@ua-dance.com.ua надсилаєте заявку на виписку нових стартових книжок і продовження.
 • Члени УРТ/УФСТ зобов*язані надати стартову книжку танцюриста. Не члени УРТ/УФСТ зобов*язані надати  ОРИГІНАЛ свідоцтва про народження або паспорта.
 • Для учасників Змагань, керівників  колективів-учасників та тренерів УРТ/УФСТ з посвідченням на 2017 рік – вхід  безкоштовний.

Для нових танцюристів УФСТ:  надіслати заявку на виписку стартових книжок,вказавши: назву клубу, місто, ПІБ керівника, його контактні тел. та  е-мейл, прізвище та ім’я, дата народження танцюриста та проплату річного внеску танцюриста УФСТ в розмірі 250 грн.

 • Витрати на відрядження – за рахунок відряджуючих організацій.
 • Відеозйомка професійними відеокамерами – 100 грн.

Головна суддівська колегія змагань:

Судді відповідних категорій УРТ/УФСТ та запрошені судді.

Критерії оцінювання: 3D ІDО система (техніка, композиція, імідж), програма-скейтинг. В Шоу – 4D (техніка, композиція, імідж, шоу) – сумуються бали за новою системою.

Детально http://www.ua-dance.com.ua/judges/ Системи суддівства.

Фонограми: Фонограми лише на USB – флеш носіях (перевірити на віруси)!. Файл аудіо треку повинен бути підписаний (напр.Миколаїв,класика,Іванова). Аудіо треки не будуть прийматися на CD, телефонах і інших пристроях. Відповідальність за якість звучання, дотримання авторських прав на композицію несуть керівники колективів і танцівниці.

УВАГА – ОБМЕЖЕННЯ !!!

  • Організатори змагань залишають за собою право припинити прийом заявок раніше вказанного в положенні часу, про що буде поінформовано на сайті  www.ua-dance.com.ua .
  • У всіх номінаціях та категоріях учасники не можуть використовувати рідину або інші субстанії, а також інвентар та реквізит, які можуть забруднити або пошкодити покриття площадки. У разі порушення даної умови учасники будуть негайно зняті з участі в турнірі без повернення внесків за участь!
 • Танцівниця або колектив може бути відсторонений від участі у змаганнях на будь-якому етапі за некоректну поведінку (дії або висловлювання учасників конкурсу або їх керівників, які ображають інших учасників конкурсу), дії, які заважають проведенню конкурсу, а також будь-які форми спілкування з суддями протягом всього конкурсного дня.
 • Організатори мають право об’єднувати номінації та категорії.
 • Організатори мають право міняти порядок проведення заходу і у відбіркових турах. Тривалість виступів може бути зменшено згідно з існуючими правилами.
 • ДЛЯ ЧЛЕНІВ ІНШИХ ОРГАНІЗАЦІЙ : в лізі «ДЕБЮТ» можна танцювати в соло перший і єдиний раз ( в імпровізації та композиції). На наступних змаганнях танцюрист переходить до ліги «Початківці».

НАГОРОДЖЕННЯ:

 • Нагородження переможців – після кожного відділення конкурсної програми.
 • Всі учасники, які не увійшли у фінал нагороджуються дипломами «За участь», які можна буде отримати після нагородження Вашої категорії, звернувшись в оргкомітет .
 • Керівники колективів нагороджуються  Подякою.
 • Всі фіналісти з 1-го по 6-те місце отримують Дипломи; соло, дуети з 1-го по 3-е місце нагороджуються медалями; малі групи, формейшини  – кубком за 1- 3  місце.

З  повагою  організатори змагань:

Бусь Ірена Василівна +38050 5060011

e-mail: info@ua-dance.com.ua

Радченко Олена Анатоліївна +38050 5845977

Це Положення є  офіційним запрошенням  на фестиваль

ЗАВАНТАЖИТИ ЕНТРІ

————————————————————————————-

Додаток до положення «ЛЬВІВ-ЛІДЕР» 2017

по номінаціях та Лігах,тривалість номерів:

Дебют oriental – перший виступ на сцені або номінація «Хвилина слави» в інших організаціях, адаптаційна номінація для тих, хто перший раз виходить на сцену з імпровізацією Oriental Classic (межансе) або зі своєю класичною композицією Oriental Classic, або з тим і з тим, за вибором..

Тривалість  композиції у всіх турах 1:00 -1:15 хв. В імпровізації під музику організатора 0:35-1:00 хв в загальних і сольних підзаходах.

Початківці – 1-й, 2-й рік навчання. Можна змагатись  в імпровізації Oriental Classic,композиції Oriental Classic, Табла –композиції,  Oriental Шоу та Oriental Фольку.

Тривалість композиції  у відбіркових турах  1:00-1:15, у фіналі 1:30-2:00 хв. В імпровізації під музику організатора «межансе» 0:40-1:00 хв в загальних і сольних підзаходах.

1 Ліга – починаючи з 3-го року навчання . Вводиться з вікової категорії діти до 9 років. Фіналісти попередніх турнірів, якщо змагання розпочиналися з ¼ фіналу, та призери, якщо змагання розпочиналися з 1/2 фіналу та учасники,переведені в 1 Лігу за рішенням технічного судді . Можно змагатись як в імпровізації Oriental Classic, так і композиції Oriental Classic, або і там, і там за вибором .

Тривалість композиції у відбіркових турах  1:00-1:15 хв, у  фіналі 1:45-2:15 хв. В імпровізації під музику організатора «межансе» 0:50-1:00 хв в загальних і сольних підзаходах.

1 Ліга вводиться в номінацїї «Естрадна пісня», починаючи з юніорів (діти в цій номінації не танцюють). Тривалість композиції у відбіркових турах  1:00-1:15 хв, у  фіналі 1:45-2:15 хв.

Вища Ліга або Open class – 3 – 4 рік навчання, починається з категорії діти до 11 років. Фіналісти попередніх турнірів, якщо змагання розпочиналися з ¼ фіналу, та призери, якщо змагання розпочиналися з 1/2 фіналу та учасники,переведені в Вищу Лігу за рішенням технічного судді. Можно змагатись  в імпровізації-троєбір’я Oriental Classic, композиції Oriental Classic, Tabla Oriental – композиція, , Естрадна пісня, Oriental Folk Dance, Oriental Show, Fusion, Fitness belly-dance.

В номінації «Open class» приймають участь Вища Ліга та всі, хто бажае себе спробувати в цій Лізі.

Тривалість композиції : у 1/8,1/16…відбіркових турах – імпровізація  1:00-1:00-1:00 хв під музику організатора, у 1/4 та 1/2 фіналі 1:45-2:15 хв, у фіналі 2:00-3:00 хв. В імпровізації під музику організатора «межансе» 1:00-1:00-1:0 хв в загальних і сольних підзаходах.  

Профессіонали – починаючи з 18 років. Змагаються окремо або в Open class. В імпровізації під музику організатора «межансе» або «живу» таблу  1:00-1:00-1:0 хв в загальних і сольних підзаходах . В композиції у відбіркових турах 1:00-1:30 хв, у фіналі 2:00-3:00 хв.

Імпровізація «троєбір’я» – імпровізація по трьох напрямках: межансе- такасим-табла під музику організатора, по 1:00 хв в кожному підзаході по кожній музичній темі. Загальний захід –  межансе, такасім і табла в сольних підзаходах, і знову загальний – межансе. Виконується тільки в Вищій Лізі або Open class. Починається з вікової категорії діти до 11 років. Діти молодших вікових категорій можуть приймати участь в цій номінації за бажанням.

Open stage або Відкрита сцена – номінація для ВСІХ вікових категорій та напрямків , які не підпадають під заявлені танцювальні номінації. Вводиться у Open class.

ЗАВАНТАЖИТИ ДОДАТОК