ЗАВАНТАЖИТИ ЕНТРІ

Українська Рада Танцю

ВГО «УКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СУЧАСНОГО ТАНЦЮ»

Запрошують взяти участь в

РЕЙТИНГОВИХ ЗМАГАННЯХ І

КУБКУ УКРАЇНИ

          з Ballet, Jazz/Lyrical, Modern&Contemporary Dance, Show Dance, акробатичного i art акробатичного танцю, art improvisation dance, латинського шоу, латин біту, вільного танцювального стилю freestyle, ансамблів бального танцю (концертні номери), Bollywood, Productions, сальси, руеди, бачати

«LVIV LIDER- 2017»

26 ЛЮТОГО, ЛЬВІВ

 ПАЛАЦ СПОРТУ «ГАЛИЧИНА», вул.Керченська,8 (бічна вул.Зелена).

Мета  ЗМАГАНЬ : – отримання рейтингових балів для танцюристів  з метою увійти в збірну команду України для учаcті в чемпіонатах Європи та світу IDO. В Кубку України – подвійні рейтингові бали.

Всі події IDO дивись   http://www.ido-dance.com/ceis/ido/competitions/calendar/2017.html

Мета змагань серед початківців: покращення майстерності танцюристів для подальшого виступу в рейтинговій категорії open class, визначення найкращих в кожній номінації.

Вікові  категорії:

 • Діти до 5 р (2012 р. н. і молодші)
 • Діти до 7 р (20011-2010)
 • Діти до 11 р (2006-2009)
 • Юніори (2002-2005р.н.)
 • Дорослі (2001 р.н. і старші).

Всі номінації на сайті: http://reg-sw.com/udb  логін і пароль, щоб переглянути: guest

Тривалість композиції:

Соло, дуети – 1.45-2.15

Малі групи (3-7чол): 2.30-3.00; формейшини (8-24 чол) 2.30 – 4.00 (дитячий – до 3 хв);

Продакшини (більше 25 чол): 5.00 – 8.00

Фінансові умови:

соло, дует по 230 грн  з особи за танець. Для членів УФСТ – всі внески зменшуються на 50 грн.

В малих групах, формейшинах, продакшині –

170 грн  з особи за танець.

Для членів УФСТ в групах і формейшинах – всі внески зменшуються на 20 грн.

Оформити членство в УФСТ: http://www.ua-dance.com.ua/become_member/

Для учасників Змагань та керівників  колективів-учасників, тренерів УФСТ з посвідченнями на 2017 рік – вхід  безкоштовний.

Керівникам попередити батьків, що вхід для них платний – 100 гривень на весь день. Глядачі-діти і студенти (пред’явити студентський квиток), пенсіонери згідно посвідчення – 50 гривень на весь день.

Зверніть обов’язково увагу:  всім учасникам змагань мати медичну спортивну страхівку, яка може бути оформлена через офіс УРТ/УФСТ за спеціальними зниженими корпоративними тарифами.

Фонограми:

 • Фонограми лише на USB – флеш носіях (перевірити на віруси!).
 • Файл аудіо треку повинен бути підписаний (напр. Лідер,шоу,СольОлена).
 • Аудіо треки не будуть прийматися на CD, телефонах і інших пристроях.
 • Відповідальність за якість звучання, дотримання авторських прав на композицію несуть керівники колективів.

Обов’язкова умова – попередня  он-лайн  реєстрація до 12 лютого 24.00. Для нових учасників – до 10 лютого 24.00.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ в системі он-лайн: надіслати запит для отримання логіну і паролю на е-мейл  info@ua-dance.com.ua  , в якому вказати дані колективу (Назва, місто, керівник, тренер, е-мейл та моб. телефон),  після чого логін та пароль надсилаються на вказаний номер мобільного або імейл.

Консультації  по он-лайн реєстрації:  тільки з 13 до 17 год.  за тел.+38 093 – 854 00 57 – адміністратор  он-лайн реєстрації  Скапко Мар’ян або через його е-мейл MarianSkapko@gmail.com

З 11.00 в любий час – Бусь Ірена Василівна

+38 050 506 00 11

НАГОРОДЖЕННЯ:

Нагородження переможців змагань (після

кожного відділення конкурсної програми): Всі фіналісти отримують дипломи, призери в  колективних номерах – кубки, в соло і дуетах – призерам – медалі.

всі учасники отримують подвійні рейтингові бали

кожний колектив отримає подяку за участь


Отримання стартових номерів, контрольних браслетів та іншої конкурсної документації буде проводитись тільки керівником колективу 25-26 лютого (для львів»ян – з 25 лютого). Керівник отримає на емайл  14 лютого список своїх зареєстрованих учасників з проставленими стартовими внесками, який він повинен підтвердити і відіслати назад до четверга 16 лютого 24 год зі всіма своїми внесеними змінами.   

Реєструє Сухорукова Христина +38063 535 74 90 e-mail: kristinsukhorukova@gmail.com . На офісний емайл info@ua-dance.com.ua надсилаєте до 12 лютого заявку на виписку нових стартових книжок і продовження. Члени УРТ/УФСТ зобов’язані надати стартову книжку танцюриста. Не члени УРТ/УФСТ зобов’язані надати  ОРИГІНАЛ свідоцтва про народження або паспорта.  


Погодинна ПРОГРАМА  змагання буде складена після отримання організаторами всіх заявок, не раніше 20 лютого і буде опублікована на сайті УРТ/УФСТ. Організатор приймає до 12 лютого побажання від колективів стосовно розподілення по блокам, що залежать від часу приїзду і від»їзду поїздів.

Тривалість змагань – з 9.00 до 24.00. Весь день буде розподілено по блокам, так щоб максимально було зручно для учасників різних напрямків танців. Спочатку відбудуться всі колективні виступи, потім соло і дуети. Витрати на відрядження – за рахунок відряджуючих організацій.

Отримати більше інформації про змагання та УФСТ ви можете:

Офіційний сайт УРТ/УФСТ: www.ua-dance.com.ua

Наші сторінки в фейсбуці: http://www.facebook.com/groups/ido.ua/     

В контакті: http://vk.com/ua_dance

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

Роз»яснення по віковим категоріям в джазі, модерні, балеті, акробатичним танцям: У малій групі і формейшині  допускається не більше половини учасників молодшої  категорії, за умови   різниці у віці від межі вікової категорії не більше 2 років. У дорослому формейшині з 20 учасників може бути 9 юніорів 15-14 років.

У вільному стилі freestyle вікова категорія визначається за більшістю танцюристів. Допускається 30% старшої вікової категорії. Напр. в дитячому формейшині з 20 чол може бути до 6 чол юніорів.

В акробатичних танцях – дітей початківців з незначною акробатикою реєструєте в арт акробатичні танці.

В art improvisation танцюристи імпровізують під музику організатора.

Кубок України проводиться виключно в малих групах і формейшинах вJazz/Lyrical і modern&contemporary

 • Права на професійну відеозйомку згідно рішенню президії належать УФСТ та організаторам. Професійна відеозйомка – 100 грн. на весь день з однієї  камери. Для ЗМІ необхідно пройти акредитацію.

УВАГА – ОБМЕЖЕННЯ !!!

  • У всіх  номінаціях та категоріях учасники не можуть використовувати  рідину або інші субстанції, а також інвентар та реквізити, які можуть забруднити або пошкодити підлогу. При виявленні факту порушення даної  умови, учасники будуть негайно зняті з участі зі змагань і  без повернення внесків за участь!
 • Колектив може бути знятий з участі в змаганні на будь-якому етапі за некоректну поведінку (дії або висловлювання учасників або їх керівників, які ображають інших учасників ), дії, які перешкоджають проведенню заходу, а також  будь-які форми спілкування з суддями протягом усього  дня.
 • Будь-яка реклама та інформаційна діяльність на змаганні без попередньої згоди з організаторами заборонена!
 • Організатори мають право об`єднувати номінації та категорії, якщо менше 6 танцюристів.
 • Організатори мають право змінювати тривалість та порядок проведення заходу.
 • Оргкомітет має право використовувати та розповсюджувати (без виплати гонорару учасникам та гостям змагання) аудіо- та відеозаписи, друковану та іншу продукцію, виготовлені під час проведення заходу.
 • Головна суддівська колегія змагань:

Головний суддя – Бойко Павло (Тернопіль). Технічний суддя – Коваленко Вікторія (Черкаси).

судді відповідних категорій УРТ/УФСТ та запрошені судді.

 • Критерії оцінювання:

Джаз, модерн, акробатичні танці, балет, ансамблі бального танцю, art improvisation, Latin bit – 3D ІDО система (техніка, композиція, імідж), програма-скейтинг. Данс Шоу, latin show, вільний стиль – 4D (техніка, композиція, імідж, шоу).

Детально http://www.ua-dance.com.ua/judges/ Системи суддівства.


З  повагою  організатор змагань: Бусь Ірена Василівна  +380505060011

e-mail: irenabous@gmail.com   https://www.facebook.com/irenabous  

Це Положення є  офіційним запрошенням  на змагання

ЗАВАНТАЖИТИ ЕНТРІ