ПРО КЛУБ
ТРЕНЕРИ
BIV

irenabous2Президент клубу. Професійний суддя World DanceSport Federation (WDSF), International Dance Organization (IDO), Всеукраїнської Федерації танцювального спорту (ВФТС), IDO-Ukraine. Ліцензований головний суддя WDSF і IDO. Президент Української Ради танцю і Української Федерації сучасного танцю (www.ua-dance.com.ua) .

Тренерський стаж з 1989 року:

1989 – 1993 рр – керівник ансамблю бального танцю “Пролісок”, м.Львів
З 1993 р. по даний час – президент Клубу спортивного і сучасного танцю “Лідер”, м.Львів

З 2012 р. по даний час – керівник Танцювальної школи Ірени Бусь Bous Dance Club у м.Києві

Разом з відомою львівською парою Кравець Ігор та Надія створила Формейшин з програми Європейських танців “Пролісок”, який у 1990 році став чемпіоном України, посів 4-те місце на чемпіонаті Радянського Союзу, а в подальшому став 5-тим на чемпіонаті Європи.
Виховала танцювальні пари – чемпіонів Львівської області, м.Києва, призерів та фіналістів всеукраїнських та міжнародних змагань та чемпіонатів України, відкритих першостей інших країн.
Організатор традиційних міжнародних змагань “Титули України” світового рейтингу WDSF та “Львів-Лідер”, в рамках яких відбуваються чемпіонати та Кубки України в різних вікових категоріях і програмах згідно Єдиного календаря спортивних заходів Міністерства України у справах сім”ї, молоді та спорту.