Векторные танцы, танцоры, танго

спортивні бальні танці

Бальні танці — різновид парних танців, упорядкованих та кодифікованих для спортивних змагань.Термін бальні танці походить від слова бал, яке в свою чергу походить від латинського ballare, що означає танцювати. Бальні танці зародилися як танці привілейованих класів, тоді як нижчі класи танцювали народні танці. Водночас походження багатьох бальних танців просліджується до народних. У різні часи на балах танцювали різні танці, чимало з яких в наш час відносять до історичних: менует, кадриль, полонез, па-де-гра, мазурку тощо.
В другій половині 17 століття французький король Людовик 14 заснував Королівську академію музики та танцю, яка встановила правила виконання кожного з танців і визначила п’ять позицій ніг у балеті. Балет виокремився в окремий жанр і перейшов із бальних зал на сцену тоді, коли з’явилися професійні танцівники.
Вальс з’явився в Австрії наприкінці 18 століття, а в 1812 прийшов у Англію. З 1840-их на балах почали танцювати польку, мазурку, й почала складатися тенденція викидання з танців декоративних елементів, характерних, наприклад, для кадрилі.

Сучасні бальні танці почали складатися на початку 20 століття, чому сприяло кілька одночасних процесів. Першим із них був відхід від принципу танцювального ряду – пари стали танцювати незалежно, другим – поява популярної музики, особливо джазу. Нова музика вимагала нових танців – і їх стали швидко придумувати. Період між 1910 і 1930 роками характеризується вибухом кількох танцювальних бумів. Третій процес – свідомі зусилля обробки популярних танців таким чином, щоб вони могли стати доступнішими для широкої публіки в США та Європі. Для популярності танцю важливо було те, щоб їх могли легко виконувати при випадковій зустрічі будь-які партнери. Важливу роль відіграли професійні товариства на зразок Імперського товариства вчителів танців.
Насьогодні для кожної людини дуже важливо вміти самовиражатися, а танець дозволяє зробити це в найбільш красивій формі. Наша студія танців пропонує широкий вибір танцювальних стилів спортивних бальних танців та напрямків.

 

Untitled-1

hiphop

Hip-hop – це суміш енергії та позитиву. Це не просто танець, а ціла культура зі своїм одягом, звичками, рухами. Тому неможливо просто навчитися танцювати хіп-​​хоп, потрібно жити цією культурою, носити цей одяг, любити цю музику.

Можливо, саме бажання виразити себе стало першим поштовхом до створення стилю хіп-​​хоп в Америці. Це був типовий вуличний танець, який іноді асоціювався з хуліганством і розбещеністю, графіті та широкими штанями. Поступово хіп-​​хоп культура розгорнулася в потужний молодіжний рух, а танець Hip-hop з’явився на конкурсах, фестивалях, дискотеках. Сьогодні Hip-hop – на піку популярності, танцювати в цьому стилі – модно. 

У нашій студії ви вивчите базові рухи, техніки, танцювальні зв’язки і комбінації. У програму навчання входять силові вправи і розтяжка, щоб ваше тіло вільно почувалося в енергійному танці Hip-hop. На заняттях з Hip-hop розвивається пластика, дрібна моторика рук і ніг, музичний слух, почуття ритму. Навчання хіп-​​хопу включає в себе освоєння рухів з різних стилів, бо сучасний Hip-hop дуже багатогранний. Рухи можуть бути м’якими і різкими, спокійними і швидкими, розслабленими і агресивними, хвилеподібними і з гострими акцентами. У цьому танці немає обмежень – тільки підпорядкування биту, імпровізація і прояв своєї оригінальності.

belle

belledance

Східний танець – сучасна форма давнього танцю, поширеного на Середньому Сході та в арабських країнах. Танець живота має багато різновидів, що залежать від країни та регіона, це стосується як костюмів, так і танцювальних рухів. Окремі нові стилі з’явилися на Заході, коли танець почав набирати популярність.Східні танці це не лише танець живота бо це і мова жестів та тіла.